MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Gungstol 16107127
nr 1610 7127
Gungstol
Thonet, rotting
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 april 2024
kl 18:38:40
100 kr
150 kr
200 kr